Podporujeme mladé umělce.

Nahrávací společnost SinglTon s.r.o. založil v roce 2012 hledač talentů Martin Červinka s hudebním producentem Martinem Ledvinou. S cílem zajistit kompletní management zastupovaných umělců. Od nahrávky přes propagaci až po vystoupení na podiu. Aktuálně pod jejich vydavatelskou záštitu patří Jelen, Debbi, David Stypka, Kateřina Marie Tichá a Tereza Balonová.

Singlton - Podporujeme mladé umělce
Martin Červinka - BIO

Martin Červinka je hledač hudebních talentů, od roku 2012 vlastník a umělecký ředitel nahrávací společnosti SinglTon.

Stál na začátku kariery interpretů Jelen, K.M.Tichá, David Stypka, Tereza Balonová, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Ewa Farna, Debbi, Jana Kirschner a mnoho dlaších.

V roce 1996 začal pracovat pro nahrávací společnost Polygram, pozdější Universal Music. Spolu s Ivo Pospíšilem ze skupiny Garáž a Ivanem Králem. Zaměřoval se na vyhledávání hudebních talentů.

Během dvanácti let pomohl nastartovat kariéry interpretů a skupin, jako jsou Jana Kirschner, Michal Hrůza, Mandrage, Ewa Farna, Chaozz, Lunetic, Vladivojna La Chia nebo Black Milk. Stál také za comebackem Heleny Vondráčkové s albem Vodopád v roce 2000. V letech 1998 až 2008 působil v Universal Music jako umělecký ředitel.

Více na Wikipedii →