JELEN
Kapela Jelen slaví 10 let! Velká narozeninová show. O2 arena 2. prosince 2023

17. ledna 2023 to bude přesně deset let, kdy se v pražském klubu u Staré paní uskutečnilo první veřejné vystoupení skupiny Jelen. Písničkář Jindra Polák, Martin Kasal a Ondřej Málek představili živě nepočetnému publiku pár svých písní a hudebních nápadů. Muzikantská chemie zafungovala. Energie, která přeskočila na pár přítomných posluchačů, byla mimořádná. Kapela přibrala do „jelení stáje“ další spřátelené muzikanty a během let nečekaně vstoupila mezi nejoblíbenější interprety na české scéně. 2. prosince 2023, shodou náhod na narozeniny zpěváka Jindry Poláka, Jelen oslaví svoji první dekádu koncertem v pražské O2 areně. Prodej vstupenek začíná právě dnes 2. 12. 2022.

JELEN
Skupina JELEN má za sebou úspěšné období. Nyní představuje videoklip k písni V oblacích

Začátkem loňského roku vydala kapela Jelen posluchači i kritikou ceněné album Věci a sny, které mimo jiné obsahuje i hity Jediný co chci, Zůstaň ještě jednu noc, Někde kolem. Z toho druhá jmenovaná píseň se drží v nejvyšších rotacích českých rádií téměř dva roky.

DEBBI
Debbi se vdala a zpívá česky

Je to už dvanáct let, co na sebe zpěvačka Debbi (Deborah Kahl) upozornila svým prvním velkým hitem Touch The Sun. Osmnáctiletá rusovlasá dívka překvapila svou „nakřáplou" barvou hlasu a mimořádnou muzikálností. Od té doby stačila vydat tři vynikající alba („Touch The Sun“, „Love, Logic And Will“ a „Break“), získat dvě Ceny Anděl a odehrát stovky vystoupení se svojí doprovodnou skupinou. Dnes je Debbi čerstvou novomanželkou a přichází s novou písní doprovázenou videoklipem. V DOBRÝM I ZLÝM. Poprvé celý song nazpívala v češtině a poprvé se na svém repertoáru podílela autorsky spolu s Jendou Vávrou a Ondřejem Turtákem.

TEREZA BALONOVA
Tereza Balonová je další zástupkyní Spotify EQUAL kampaně

Mimořádně nadaná muzikantka Tereza Balonová, která 25. března vydala své debutové album Půlnoc, zaznamenala další krok ve své kariéře. Stala se novou českou tváří Spotify kampaně EQUAL. Pro 21letou vysokoškolačku Terezu Balonovou je to obrovský úspěch a pocta objevit se na slavném billboardu na Times Square v New Yorku. Slyšet Terezu naživo je možné 30. května v Café v lese, kde proběhne křest desky Půlnoc.

Jelen
Recenze Headliner: Jelen - Věci a sny

Jelen byli ve svých počátcích považováni za českou variantu anglických Mumford & Sons. Jak čas běžel, obě kapely se každá po svém dále vyvíjely. Mumfordi se částečně elektrifikovali a stala se z nich sice dobrá, ale normální britská kapela. Jelen si vyzkoušel kouzlo písní Michala Tučného a poznal krásu chvílí, kdy refrény notoricky známých skladeb zpívá celý přítomný dav.

TEREZA BALONOVÁ
Tereza Balonová představuje nový singl a videoklip k písni Jsem

Po skladbách Sama v peřinách, Neposloucháš, Tak málo, přichází talentovaná zpěvačka a kytaristka s novou písní a videoklipem Jsem. Píseň Jsem je úvodní skladbou z debutového alba Půlnoc, které vychází 25. března 2022.

DAVID STYPKA
Nový singl a lyric video Davida Stypky O lítání právě vychází

Album Dýchej obdrželo tři sošky Anděl 2021 v kategoriích interpret, album a skladba roku.

Kateřina Marie Tichá
Kateřina Marie Tichá získala cenu Anděl v kategorii Objev roku a potvrdila začátek spolupráce s kapelou Bandjeez

Vynikající zpěvačka a autorka Kateřina Marie Tichá vydala loni na podzim své debutové albu Sami. To bylo nadšeně přijato nejen odbornou veřejností, ale především samotnými posluchači. Čerstvá držitelka ceny Anděl v kategorii Objev roku oznámila další zásadní novinku na svojí umělecké dráze. Potvrdila začátek spolupráce s legendární frýdeckomísteckou kapelou Bandjeez, která dlouhodobě provázela předčasně zesnulého Davida Stypku a aktuálně dokončila práci na jeho posledním albu Dýchej.

Kontaktujte umělce

Management & Booking

Martin Červinka
jednatel, umělecký ředitel, booking
singltonmusic@gmail.com
+420 602 410 730

Public relations

Štěpánka Batíková
public relations
stepanka.batikova@gmail.com