TEREZA BALONOVÁ
Tereza Balonová vydává první píseň z nového alba, které vyjde v září

Letos 1. září vydá Tereza Balonová svoje druhé autorské album s názvem Lampiony. Po debutu Půlnoc (2021) připravila novinku, z které aktuálně představuje první píseň s názvem „Kdo jsme byli“. Tu doprovází videoklip.

JELEN
Skupina Jelen představuje svůj 1. singl a videoklip z připravovaného alba

Rok 2023 se nese ve znamení 10. narozenin skupiny Jelen a s tím spojených oslav. K těm rozhodně patří vystoupení kapely 2.12. v pražské O2 areně a především vydání nového alba. První hudební ochutnávka se jmenuje Touha a pláč. Píseň o základních lidských emocích, které jsou věčné, doprovází videoklip režiséra Ondřeje Kudyna.

JELEN
Kapela Jelen slaví 10 let! Velká narozeninová show. O2 arena 2. prosince 2023

17. ledna 2023 to bude přesně deset let, kdy se v pražském klubu u Staré paní uskutečnilo první veřejné vystoupení skupiny Jelen. Písničkář Jindra Polák, Martin Kasal a Ondřej Málek představili živě nepočetnému publiku pár svých písní a hudebních nápadů. Muzikantská chemie zafungovala. Energie, která přeskočila na pár přítomných posluchačů, byla mimořádná. Kapela přibrala do „jelení stáje“ další spřátelené muzikanty a během let nečekaně vstoupila mezi nejoblíbenější interprety na české scéně. 2. prosince 2023, shodou náhod na narozeniny zpěváka Jindry Poláka, Jelen oslaví svoji první dekádu koncertem v pražské O2 areně. Prodej vstupenek začíná právě dnes 2. 12. 2022.

JELEN
Kapela Jelen vydává videoklip k písni Pálím a zve tím na svůj narozeninový koncert 2. 12. 2023 v O2 areně

Rok 2023 je pro skupinu Jelen rokem narozeninovým. Bude ve znamení oslav deseti let existence hudebního uskupení, které svými písněmi oslovuje publikum napříč všemi generacemi. Jelen během jediné dekády odehráli téměř 1000 vystoupení a získali si srdce fanoušků po celé České republice. Hity Magdaléna, Jelen, Co bylo dál, Klidná jako voda, Jediný, co chci, Ještě jednu noc již zlidověly.

JELEN
Skupina JELEN má za sebou úspěšné období. Nyní představuje videoklip k písni V oblacích

Začátkem loňského roku vydala kapela Jelen posluchači i kritikou ceněné album Věci a sny, které mimo jiné obsahuje i hity Jediný co chci, Zůstaň ještě jednu noc, Někde kolem. Z toho druhá jmenovaná píseň se drží v nejvyšších rotacích českých rádií téměř dva roky.

DEBBI
Debbi se vdala a zpívá česky

Je to už dvanáct let, co na sebe zpěvačka Debbi (Deborah Kahl) upozornila svým prvním velkým hitem Touch The Sun. Osmnáctiletá rusovlasá dívka překvapila svou „nakřáplou" barvou hlasu a mimořádnou muzikálností. Od té doby stačila vydat tři vynikající alba („Touch The Sun“, „Love, Logic And Will“ a „Break“), získat dvě Ceny Anděl a odehrát stovky vystoupení se svojí doprovodnou skupinou. Dnes je Debbi čerstvou novomanželkou a přichází s novou písní doprovázenou videoklipem. V DOBRÝM I ZLÝM. Poprvé celý song nazpívala v češtině a poprvé se na svém repertoáru podílela autorsky spolu s Jendou Vávrou a Ondřejem Turtákem.

Jelen
Recenze Headliner: Jelen - Věci a sny

Jelen byli ve svých počátcích považováni za českou variantu anglických Mumford & Sons. Jak čas běžel, obě kapely se každá po svém dále vyvíjely. Mumfordi se částečně elektrifikovali a stala se z nich sice dobrá, ale normální britská kapela. Jelen si vyzkoušel kouzlo písní Michala Tučného a poznal krásu chvílí, kdy refrény notoricky známých skladeb zpívá celý přítomný dav.

TEREZA BALONOVÁ
Tereza Balonová představuje nový singl a videoklip k písni Jsem

Po skladbách Sama v peřinách, Neposloucháš, Tak málo, přichází talentovaná zpěvačka a kytaristka s novou písní a videoklipem Jsem. Píseň Jsem je úvodní skladbou z debutového alba Půlnoc, které vychází 25. března 2022.

Kontaktujte umělce

Management & Booking

Martin Červinka
jednatel, umělecký ředitel, booking
singltonmusic@gmail.com
+420 602 410 730

Public relations

Štěpánka Batíková
public relations
stepanka.batikova@gmail.com