JELEN
Skupina JELEN má za sebou úspěšné období. Nyní představuje videoklip k písni V oblacích

Začátkem loňského roku vydala kapela Jelen posluchači i kritikou ceněné album Věci a sny, které mimo jiné obsahuje i hity Jediný co chci, Zůstaň ještě jednu noc, Někde kolem. Z toho druhá jmenovaná píseň se drží v nejvyšších rotacích českých rádií téměř dva roky.

DAVID STYPKA
Nový singl a lyric video Davida Stypky O lítání právě vychází

Album Dýchej obdrželo tři sošky Anděl 2021 v kategoriích interpret, album a skladba roku.

TEREZA BALONOVA
Tereza Balonová je další zástupkyní Spotify EQUAL kampaně

Mimořádně nadaná muzikantka Tereza Balonová, která 25. března vydala své debutové album Půlnoc, zaznamenala další krok ve své kariéře. Stala se novou českou tváří Spotify kampaně EQUAL. Pro 21letou vysokoškolačku Terezu Balonovou je to obrovský úspěch a pocta objevit se na slavném billboardu na Times Square v New Yorku. Slyšet Terezu naživo je možné 30. května v Café v lese, kde proběhne křest desky Půlnoc.

DEBBI
Debbi se vdala a zpívá česky

Je to už dvanáct let, co na sebe zpěvačka Debbi (Deborah Kahl) upozornila svým prvním velkým hitem Touch The Sun. Osmnáctiletá rusovlasá dívka překvapila svou „nakřáplou" barvou hlasu a mimořádnou muzikálností. Od té doby stačila vydat tři vynikající alba („Touch The Sun“, „Love, Logic And Will“ a „Break“), získat dvě Ceny Anděl a odehrát stovky vystoupení se svojí doprovodnou skupinou. Dnes je Debbi čerstvou novomanželkou a přichází s novou písní doprovázenou videoklipem. V DOBRÝM I ZLÝM. Poprvé celý song nazpívala v češtině a poprvé se na svém repertoáru podílela autorsky spolu s Jendou Vávrou a Ondřejem Turtákem.

TEREZA BALONOVÁ
Všestranně talentovaná Tereza Balonová mísí na debutovém albu Půlnoc písničkářskou tradici se současným popem

Nápaditá autorka, zpěvačka s charismatickým hlasem i brilantní kytaristka – žádné z těchto označení není v případě Terezy Balonové přehnané. Dnes jednadvacetiletá písničkářka sbírala poslední tři roky zkušenosti na koncertních pódiích po boku hvězdných kolegů, postupně se etablovala a trpělivě pilovala svůj rukopis. Nyní uzrál čas na její debutové album Půlnoc, které přináší osobitý mix ryzího písničkářského přístupu a barvitého současného popu. Půlnoc vychází 25. března u vydavatelství SinglTon.

JELEN
Kapela Jelen daruje výtěžek z koncertu v O2 universum na pomoc lidem zasaženým boji na Ukrajině

Smutné události posledních dnů reflektují také členové kapely Jelen, které 10. dubna čeká zatím jejich největší koncert v pražském O2 universum. Rozhodli se proto, že celý výtěžek z akce věnují na pomoc lidem, kteří ji aktuálně potřebují nejvíce, lidem zasaženým válkou na Ukrajině. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketmaster.

Jelen
Recenze Headliner: Jelen - Věci a sny

Jelen byli ve svých počátcích považováni za českou variantu anglických Mumford & Sons. Jak čas běžel, obě kapely se každá po svém dále vyvíjely. Mumfordi se částečně elektrifikovali a stala se z nich sice dobrá, ale normální britská kapela. Jelen si vyzkoušel kouzlo písní Michala Tučného a poznal krásu chvílí, kdy refrény notoricky známých skladeb zpívá celý přítomný dav.

TEREZA BALONOVÁ
Tereza Balonová představuje nový singl a videoklip k písni Jsem

Po skladbách Sama v peřinách, Neposloucháš, Tak málo, přichází talentovaná zpěvačka a kytaristka s novou písní a videoklipem Jsem. Píseň Jsem je úvodní skladbou z debutového alba Půlnoc, které vychází 25. března 2022.

Kontaktujte umělce

Management & Booking

Martin Červinka
jednatel, umělecký ředitel, booking
singltonmusic@gmail.com
+420 602 410 730

Public relations

Štěpánka Batíková
public relations
stepanka.batikova@gmail.com