JELEN
Jelen vstupuje se svěžím albem Věci a sny do zcela nové etapy. Tvůrčí energie má víc než kdy dřív.

Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela Jelen se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. S novou řadovou deskou Věci a sny přichází bezmála po pěti letech, během nichž řádila hlavně na koncertních pódiích. Fanoušci na ambiciózní novince nepřijdou o osobitý jelení rukopis, dostanou ho však tentokrát ve svěžím současném pojetí. Nové album Věci a sny vrhá na tvorbu jedné z nejpopulárnějších českých skupin zcela nové světlo. Vychází 16. dubna u vydavatelství SinglTon.

Jelen
Skupina JELEN přichází s druhým singlem a videem z připravovaného alba. Skladby z nové desky představí naživo 11. dubnu v rámci online koncertu

Fanoušci kapely Jelen se již 16. dubna dočkají třetí autorské desky. Nové album Věci a sny vrhá na tvorbu jedné z nejpopulárnějších českých skupin zcela nové světlo a kapela tím vstupuje do další etapy své hudební kariéry. Po první písni Jediný co chci, která se stala velkým hitem na českých rádiích, je tu druhý song s hitovými ambicemi. Píseň a videoklip Ještě jednu noc. Kapela Jelen pro své posluchače navíc připravila online koncert, který se uskuteční v neděli 11. dubna a bude jedinečnou příležitostí užít si nové písně i oblíbené hity naživo.

Kateřina Marie Tichá
Kateřina Marie Tichá vydává třetí píseň z debutového alba Sami Divokou nazpívala s Davidem Stypkou

Autorka a zpěvačka Kateřina Marie Tichá vydává po písních Sami a Zničená zem třetí singl z úspěšného debutového alba Sami, za které byla rovněž nominovaná v Hudebních cenách Anděl v kategorii Objev roku 2020. „Divoká je písnička o svobodě. O odvaze vydat se svou vlastní cestou, na které můžeš sám volit rychlost i směr,“ říká o skladbě její autorka. Píseň je také jediným duetem na albu. Kateřina jej nazpívala s Davidem Stypkou.

Jelen
Kapela Jelen otevírá novou etapu svojí existence. Nový videoklip k písni JEDINÝ CO CHCI leccos napoví

Uběhly téměř čtyři roky od vydání druhého a současně posledního řadového alba skupiny Jelen - Vlčí srdce. Kapela upevnila své originální postavení na současné české hudební scéně, které dále potvrzovala stovkami koncertů po celé České republice. Její popularita u stále většího počtů fanoušků rostla. Kapela Jelen aktuálně zakončila jednu etapu svojí úspěšné existence a spolu s novým singlem a videoklipem JEDINÝ CO CHCI oznámila, že na konec ledna 2021 připravuje k vydání své třetí řadové album.

Poetika
Kapela Poetika vydává poslední skladbu z projektu IDENTITY. Píseň Cíl vznikla ve spolupráci se slovenskou zpěvačkou Katarínou Knechtovou

Skupina Poetika uzavírá trilogii písní a videoklipů IDENTITY se speciálními hosty. Po písních Karavana s kapelou Mirai, Elegie s hostujícími Wolfhookers přichází s popovým songem CÍL.

Kateřina Marie Tichá
Kateřina Marie Tichá vydává filmový videoklip Zničená zem. Píseň o vztahové válce ztvárnila s hercem Igorem Orozovičem

Videoklip Zničená zem je druhým vizuálním počinem z debutové desky SAMI, kterou talentovaná zpěvačka a autorka Kateřina Marie Tichá vydává právě dnes. Ke spolupráci na videoklipu pozvala člena souboru Národního divadla Igora Orozoviče.

Tereza Balonová
Tereza Balonová vydává svůj druhý oficiální singl a videoklip k písni Tak málo. 17. října bude čerstvé maturantce 20 let

Tereza Balonová je považována za výjimečný hudební talent svojí generace. Vedle naprosto unikátního hlasu a projevu se pyšní celkovým muzikantským talentem. Při svých koncertech se doprovází pouze na kytaru a looper.

Kontaktujte umělce

Management & Booking

Martin Červinka
jednatel, umělecký ředitel, booking
singltonmusic@gmail.com
+420 602 410 730

Public relations

Štěpánka Batíková
public relations
stepanka.batikova@umusic.com