KATEŘINA MARIE TICHÁ
Kateřina Marie Tichá & kapela Bandjeez natočili coververzi ikonické písně Boba Dylana – Časy se mění (The Times They Are A-Changin')

Zpěvačka, skladatelka a letošní držitelka Ceny Anděl pro Objev roku Kateřina Marie Tichá připravila společnou píseň s hudebníky ze skupiny Bandjeez. V jejich podání nyní vychází coververze a videoklip ikonického songu Boba Dylana – Časy se mění (The Times They Are A-Changin'). Samozřejmě v české verzi, kterou koncem šedesátých let nazpívalo dnes už legendární trio Golden Kids. Text Zdeňka Rytíře výborně parafrázuje slavnou píseň. Jeho obsah je platný už půl století a vypadá to, že hned tak nezestárne. Jsme rádi, že nám to Kateřina Marie Tichá připomíná.

JELEN
Kapela Jelen představuje další singl „Někde kolem“ z alba Věci a sny. 10. dubna odehraje chystaný koncert v O2 universum

Na jaře loňského roku zahájila skupina Jelen třetí deskou novou etapu svojí existence. Právě na posledním albu Věci a sny, které Česká hudební akademie ocenila třemi nominacemi na Cenu Anděl, se objevily dva její historicky největší radiové hity - Jediný co chci a Zůstaň ještě jednu noc. Druhá jmenovaná píseň už bezmála jeden rok vládne českému radiovém éteru a navazuje tak na dnes už „klasické“ jelení písně Magdaléna, Jelen, Co bylo dál? nebo Klidná jako voda, které zlidověly a zamilovaly si je celé generace fanoušků. K písni Někde kolem vydává kapela Jelen lyric video, které je již nyní ke zhlédnutí na YouTube.

DAVID STYPKA
Nový singl a lyric video Davida Stypky O lítání právě vychází

Album Dýchej obdrželo tři sošky Anděl 2021 v kategoriích interpret, album a skladba roku.

JELEN
Jelen vstupuje se svěžím albem Věci a sny do zcela nové etapy. Tvůrčí energie má víc než kdy dřív.

Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela Jelen se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. S novou řadovou deskou Věci a sny přichází bezmála po pěti letech, během nichž řádila hlavně na koncertních pódiích. Fanoušci na ambiciózní novince nepřijdou o osobitý jelení rukopis, dostanou ho však tentokrát ve svěžím současném pojetí. Nové album Věci a sny vrhá na tvorbu jedné z nejpopulárnějších českých skupin zcela nové světlo. Vychází 16. dubna u vydavatelství SinglTon.

DAVID STYPKA
Vychází album Dýchej Davida Stypky. Výjimečný hudebník a básník zpívá o naději

Album Dýchej je završením pozoruhodné a nenapodobitelné hudební cesty Davida Stypky. Charismatický písničkář ze severu Moravy připravil jedenáct autorských písní, z nichž čiší naděje a chuť do života. Dokončili ho zpěvákovi spoluhráči a přátelé ze skupiny Bandjeez s producentem Martinem Ledvinou. Očekávaná novinka vychází společně s videoklipem k písni Farmářům 3. září u vydavatelství SinglTon.

TEREZA BALONOVÁ
Všestranně talentovaná Tereza Balonová mísí na debutovém albu Půlnoc písničkářskou tradici se současným popem

Nápaditá autorka, zpěvačka s charismatickým hlasem i brilantní kytaristka – žádné z těchto označení není v případě Terezy Balonové přehnané. Dnes jednadvacetiletá písničkářka sbírala poslední tři roky zkušenosti na koncertních pódiích po boku hvězdných kolegů, postupně se etablovala a trpělivě pilovala svůj rukopis. Nyní uzrál čas na její debutové album Půlnoc, které přináší osobitý mix ryzího písničkářského přístupu a barvitého současného popu. Půlnoc vychází 25. března u vydavatelství SinglTon.

KATEŘINA MARIE TICHÁ
Čerstvá držitelka Ceny Anděl v kategorii Objev roku – Kateřina Marie Tichá - přichází se čtvrtým singlem ze svého alba. Píseň Vlci se stala titulní písní filmu Spící město.

Vynikající zpěvačka a autorka Kateřina Marie Tichá vydala loni na podzim své debutové albu Sami. To bylo nadšeně přijato nejen odbornou veřejností, ale především samotnými posluchači. Po úspěšných videoklipech - Sami, Zničená zem a Kolemjdoucí představuje tak už v pořadí čtvrtý videoklip ze svého debutu. Píseň Vlci si vybrali jako titulní melodii tvůrci filmu Spící město. Dobrodružný thriller pro děti a teenagery byl natočen podle stejnojmenné knihy a před několika dny vstoupil do českých kin.

JELEN
Kapela Jelen daruje výtěžek z koncertu v O2 universum na pomoc lidem zasaženým boji na Ukrajině

Smutné události posledních dnů reflektují také členové kapely Jelen, které 10. dubna čeká zatím jejich největší koncert v pražském O2 universum. Rozhodli se proto, že celý výtěžek z akce věnují na pomoc lidem, kteří ji aktuálně potřebují nejvíce, lidem zasaženým válkou na Ukrajině. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketmaster.

Kontaktujte umělce

Management & Booking

Martin Červinka
jednatel, umělecký ředitel, booking
singltonmusic@gmail.com
+420 602 410 730

Public relations

Štěpánka Batíková
public relations
stepanka.batikova@gmail.com