Jelen
Kapela Jelen otevírá novou etapu svojí existence. Nový videoklip k písni JEDINÝ CO CHCI leccos napoví

Uběhly téměř čtyři roky od vydání druhého a současně posledního řadového alba skupiny Jelen - Vlčí srdce. Kapela upevnila své originální postavení na současné české hudební scéně, které dále potvrzovala stovkami koncertů po celé České republice. Její popularita u stále většího počtů fanoušků rostla. Kapela Jelen aktuálně zakončila jednu etapu svojí úspěšné existence a spolu s novým singlem a videoklipem JEDINÝ CO CHCI oznámila, že na konec ledna 2021 připravuje k vydání své třetí řadové album.

Poetika
Kapela Poetika vydává poslední skladbu z projektu IDENTITY. Píseň Cíl vznikla ve spolupráci se slovenskou zpěvačkou Katarínou Knechtovou

Skupina Poetika uzavírá trilogii písní a videoklipů IDENTITY se speciálními hosty. Po písních Karavana s kapelou Mirai, Elegie s hostujícími Wolfhookers přichází s popovým songem CÍL.

Kateřina Marie Tichá
Kateřina Marie Tichá vydává filmový videoklip Zničená zem. Píseň o vztahové válce ztvárnila s hercem Igorem Orozovičem

Videoklip Zničená zem je druhým vizuálním počinem z debutové desky SAMI, kterou talentovaná zpěvačka a autorka Kateřina Marie Tichá vydává právě dnes. Ke spolupráci na videoklipu pozvala člena souboru Národního divadla Igora Orozoviče.

Tereza Balonová
Tereza Balonová vydává svůj druhý oficiální singl a videoklip k písni Tak málo. 17. října bude čerstvé maturantce 20 let

Tereza Balonová je považována za výjimečný hudební talent svojí generace. Vedle naprosto unikátního hlasu a projevu se pyšní celkovým muzikantským talentem. Při svých koncertech se doprovází pouze na kytaru a looper.

Kontaktujte umělce

Management & Booking

Martin Červinka
jednatel, umělecký ředitel, booking
singltonmusic@gmail.com
+420 602 410 730

Public relations

Štěpánka Batíková
public relations
stepanka.batikova@gmail.com