9/5/2022
Tereza Balonová představuje nový singl a videoklip k písni Jsem

Po skladbách Sama v peřinách, Neposloucháš, Tak málo, přichází talentovaná zpěvačka a kytaristka s novou písní a videoklipem Jsem. Píseň Jsem je úvodní skladbou z debutového alba Půlnoc, které vychází 25. března 2022.

Jsem je v pořadíčtvrtý videoklip od roku 2019, kdy na sebe tehdy čerstvě plnoletá písničkářkapoprvé upozornila. Od té doby byla Tereza aktivní především na koncertníchpódiích. Má za sebou hostování na velkých turné skupiny Jelen nebo písničkářePokáče. Představila se na mnoha koncertech např. se skupinou Divokej Bill aMirai.

Zpěvačka sbíralazkušenosti a zároveň psala nové songy, které průběžně natáčela v nahrávacíchstudiích. Pod dohledem zkušeného producenta Martina Ledviny. Na konci minuléhoroku už měla pohromadě dost reprezentativního natočeného materiálu, aby mohlaohlásit vydání debutového alba.

„Nový song Jsem - jak už název napovídá - je hodně osobní záležitost.Mapuje moje aktuální pocity. Ty se především týkají hledání vztahů. Cesty,kterou se na prahu dospělosti vydat. Vlastně jako celé album Půlnoc. Je to můjživot," popisuje autorka.

Režie videoklipu seujal zkušený Ondřej Urbanec, který už s Terezou spolupracoval na videoklipech kpísním Tak málo a Sama v peřinách. Ten říká:

„Snažili jsme se naplnit Terezinu představu, že tentokrát nebudeme vevideoklipu ztvárňovat nějaký konkrétní příběh. Naopak. Necháme působit jenomhudbu a Terezinu energii a obsah ať si posluchač nebo divák doplní sám.Spolupracuji s Terezou už potřetí. Je radost být u toho, jak se z ní během párlet stala profesionálka. Přitom si zachovala dívčí kouzlo".

Píseň JSEM je úvodní skladbou z debutového alba Půlnoc, které vychází 25.března 2022 u vydavatelství SinglTon.

STREAMINGOVÉ SLUŽBY

Zpět