5/4/2023
Tereza Balonová je další zástupkyní Spotify EQUAL kampaně

Mimořádně nadaná muzikantka Tereza Balonová, která 25. března vydala své debutové album Půlnoc, zaznamenala další krok ve své kariéře. Stala se novou českou tváří Spotify kampaně EQUAL. Pro 21letou vysokoškolačku Terezu Balonovou je to obrovský úspěch a pocta objevit se na slavném billboardu na Times Square v New Yorku. Slyšet Terezu naživo je možné 30. května v Café v lese, kde proběhne křest desky Půlnoc.

Když jsem se dozvěděla, že mne Spotify vybralo jako tvář kampaně a moje fotka bude na Times Square, byla jsem upřímně v šoku. Je to pro mě velká čest zařadit se vedle Ewy Farne nebo Lenny. Mám upřímnou radost, že moje písničky oslovují posluchače a nemůžu se dočkat letní koncertní sezony. Čekají mě vystoupení po celé republice. Ale nejbližší je křest desky v Praze! 30. května zahraju v Café v lese. Na to se vážně těším!  Hraní pro lidi je pro mne největší odměna,“ říká Tereza Balonová.

Nápaditá autorka, zpěvačka s charismatickým hlasem i brilantní kytaristka – žádné z těchto označení není v případě Terezy Balonové přehnané - sbírala poslední tři roky zkušenosti na koncertních pódiích po boku hvězdných kolegů. Postupně se etablovala a trpělivě pilovala svůj rukopis.

Její debutové album Půlnoc, které bylo velice kladně přijato širokou i odbornou veřejností, přináší osobitý mix ryzího písničkářského přístupu a barvitého současného popu. Album Půlnoc nabízí silné popové melodie, folkově uvěřitelné texty i momenty, které hranice mezi žánry překračují. Debut Terezy Balonové stvrzuje, že mimořádně nadaná muzikantka právem patří k největším příslibům domácí hudební scény.

Globální kampaň EQUAL je od společnosti Spotify má za úkol propagovat a zviditelnit umělkyně z celého světa a podpořit je tak v jejich tvorbě. Tereza Balonová je další českou hudebnicí, která dostala příležitost představit svoji tvorbu v mezinárodním playlistu EQUAL. Ten má téměř 900 tisíc sledujících a jsou v něm zastoupeny interpretky ze všech koutů světa.

Vstupenky na křest alba Půlnoc jsou k dostání v síti Goout zde: https://goout.net/cs/listky/tereza-balonova/apgn/

Video a fotografie z Times Square ke stažení zde

Tereza Balonová - Jsem

STREAMINGOVÉ SLUŽBY

https://www.facebook.com/terezabalonovamusic/

https://www.instagram.com/terezabalonova_official/

Zpět