19/3/2021
Kateřina Marie Tichá vydává třetí píseň z debutového alba Sami Divokou nazpívala s Davidem Stypkou

Autorka a zpěvačka Kateřina Marie Tichá vydává po písních Sami a Zničená zem třetí singl z úspěšného debutového alba Sami, za které byla rovněž nominovaná v Hudebních cenách Anděl v kategorii Objev roku 2020. „Divoká je písnička o svobodě. O odvaze vydat se svou vlastní cestou, na které můžeš sám volit rychlost i směr,“ říká o skladbě její autorka. Píseň je také jediným duetem na albu. Kateřina jej nazpívala s Davidem Stypkou.

Skladbu Divoká spolu s lyric videem vydávánahrávací společnost SinglTon, jež si dala za úkol průběžně připomínat tvorbu aosobnost zpěváka, kytaristy a skladatele Davida Stypky, se kterým podepsala vroce 2015 exkluzivní smlouvu a tím zahájila vzájemnou spolupráci. V roce 2016vyšlo EP Jericho. V roce 2017 album neboj. V roce 2019 vyšel v reedici debutČaruj.

Na pozim 2021 bude dokončeno nové Davidovoalbum Dýchej. Na této nahrávce pracuje producent Martin Ledvina, společně sečleny skupiny Bandjeez (Pavel Sotoniak - klávesy, Matěj Drabina - bicí, MaroZeman - basová kytara). Kolekce 10 nových písní která vznikala v průběhuposledních dvou let je nazpívaná. Zbývá dotočit nástrojové party, dozpívatvokály a pokusit se nahrávce vtisknout takový sound, o kterém tvůrci společně sDavidem diskutovali,”přibližuje vznik alba Martin Červinka, jednatel společnosti SinglTon a dodává: Aktuálněbychom rádi připomněli nedávnou spolupráci Davida Stypky s Kateřinou MariíTichou ve společné písni Divoká, která se objevila na zpěvaččině kritikou iposluchači oceňovaném autorském albu Sami.” 

Nahrávací společnost SinglTon stojí takéza organizací finanční sbírky pro přítelkyni Davida Stypky a jejich tří malýchdětí. Sbírka je stále otevřena zde.

Zpět