9/5/2022
Kapela Jelen představuje další singl „Někde kolem“ z alba Věci a sny. 10. dubna odehraje chystaný koncert v O2 universum

Na jaře loňského roku zahájila skupina Jelen třetí deskou novou etapu svojí existence. Právě na posledním albu Věci a sny, které Česká hudební akademie ocenila třemi nominacemi na Cenu Anděl, se objevily dva její historicky největší radiové hity - Jediný co chci a Zůstaň ještě jednu noc. Druhá jmenovaná píseň už bezmála jeden rok vládne českému radiovém éteru a navazuje tak na dnes už „klasické“ jelení písně Magdaléna, Jelen, Co bylo dál? nebo Klidná jako voda, které zlidověly a zamilovaly si je celé generace fanoušků. K písni Někde kolem vydává kapela Jelen lyric video, které je již nyní ke zhlédnutí na YouTube.

„Je to můj nejoblíbenější song z alba. Přál bych si, aby v posluchači vyvolal až filmovou představu. Je o tom, co každý normální kluk nebo chlap nejspíš zažil. Když ve vztahu, na kterém Vám záleží, uděláte nevratnou chybu. Když jste na dně, vše si uvědomíte a hledáte jakýkoliv náznak naděje k cestě zpátky,“ říká autor skladby a frontman skupiny Jindra Polák.

Lyric video k novému singlu je v podstatě aftermovie. Vzpomínka na loňský úspěšný streamovací koncert z Loftu Bubny k vydání nového alba.

Jako mnoho dalších umělců, byla i skupina Jelen zasažena při svých aktivitách přítomností pandemie a s tím spojenými omezeními. „Je nám líto, že jsme nemohli absolvovat regulérní turné k našemu novému albu, ale věříme že letošní léto už si konečně užijeme naplno. Vše by se mělo odrazit od našeho přeloženého koncertu v O2 universum,“ dodává další zakládající člen skupiny baskytarista Ondřej Málek.

Ten se bude konat 10. dubna 2022 právě v O2 universum.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketmaster.

Zpět