5/4/2023
Debbi se vdala a zpívá česky

Je to už dvanáct let, co na sebe zpěvačka Debbi (Deborah Kahl) upozornila svým prvním velkým hitem Touch The Sun. Osmnáctiletá rusovlasá dívka překvapila svou „nakřáplou" barvou hlasu a mimořádnou muzikálností. Od té doby stačila vydat tři vynikající alba („Touch The Sun“, „Love, Logic And Will“ a „Break“), získat dvě Ceny Anděl a odehrát stovky vystoupení se svojí doprovodnou skupinou. Dnes je Debbi čerstvou novomanželkou a přichází s novou písní doprovázenou videoklipem. V DOBRÝM I ZLÝM. Poprvé celý song nazpívala v češtině a poprvé se na svém repertoáru podílela autorsky spolu s Jendou Vávrou a Ondřejem Turtákem.

„Je to tak. Vstoupila jsem do nové etapy svého života. To jak v té soukromé, tak v té profesní části. Jsem zamilovaná a několik dní vdaná.  V písní V dobrým i zlým se obě tyto části prolnuly. Je to vyznání lásky nejen mému manželovi, ale i poděkování mým nejbližším. Mojí mámě a sestře. Proto moje autorská prvotina a proto čeština. Chtěla jsem, aby mi všichni rozuměli a věděli, že to myslím vážně. Právě proto se ve videoklipu objeví můj manžel, mamka, ségra i pes Woody,“ přibližuje Debbi.

Spoluautory a producenty písně jsou Jenda Vávra a Ondřej Turták (ODD). Videoklip natočil kameraman a režisér David Brož.

„Z písně mám vážně radost. Vše vznikalo hodně spontánně. Improvizovali jsme ve studiu. Jen klavír a zpěv. Zpívala jsem, co jsem v ten okamžik cítila. S Jendou Vávrou i Ondřejem je absolutně báječná spolupráce a díky nim má píseň takový zvuk a především text, se kterým mi Jenda pomáhal. Jsem vděčná, že stáli u jejího zrodu a jsem šťastná z její finální podoby,“ vysvětluje zpěvačka.

Videoklip V dobrým i zlým se natáčel letní víkend u Debbi na chalupě, kde tráví téměř veškerý volný čas a je to místo, které má nejraději.

Debbi svým novým songem otevírá pomyslné dveře do nové etapy svého života. Držme jí palce, ať se vše daří, jak si přeje.

Debbi - V dobrým i zlým
STREAMINGOVÉ SLUŽBY

Zpět